Jak trwale zabezpieczyć taras lub meble z drewna egzotycznego

Jednym z idealnych rozwiązań do zabezpieczenia tarasów i mebli z drewna egzotycznego jest system olejowania. To bardzo praktyczna i prosta metoda. Nie występuje w jej przypadku efekt łuszczenia się powłoki, a renowacja nie nastręcza żadnych trudności.

Olej ma za zadanie zaimpregnować drewno poprzez wypełnienie w nim porów, aby woda nie wnikała w jego przestrzenie. Dzięki temu możemy mieć pewność, że drewno zabezpieczone olejem zachowa swoją stabilność wymiarową – nie będzie pękało i zachowa naturalny kolor.

Olej do tarasów V33 jest idealnym produktem do ochrony tarasów, a także elewacji drewnianych wykonanych zarówno z drewna gatunków krajowych, jak i egzotycznych. Cechuje go odporność na działanie wody (w tym chlorowanej) i promieni słonecznych. Produkt zabezpiecza także przed plamami, przywraca naturalną barwę drewna i pozwala mu oddychać.

Jeśli chcesz zabezpieczyć meble z drewna egzotycznego, użyj Oleju do mebli ogrodowych, który przywróci im piękno i blask. Produkt może być stosowany na drewno surowe lub już zabezpieczone olejem. Olej nie tylko impregnuje i nasyca drewno, ale zapobiega jego szarzeniu, chroni przed zaplamieniem, niekorzystnymi warunkami pogodowymi i promieniowaniem UV.

Możliwość komentowania jest wyłączona.